The North Face Flashdry Teknolojisi

FlashDry™ kumaş teknolojisi ikinci bir deri işlevi görecek şekilde geliştirilmiştir, nemi kumaşın yüzeyine iter ve en hızlı şekilde ortadan kaldırarak kullanıcıyı ağır aerobik aktiviteler sırasında kuru, serin ve rahat tutar.

FlashDry™ kumaşlar kullanıcının su aktivitelerinden sonra kuru ve rahat kalmasını sağlayan hızlı kuruma performansına katkıda bulunmak için ıslaklığı uzaklaştıracak ve suya karşı dayanıklı olacak şekilde geliştirilmiştir.

FlashDry™ Koton kumaşlar normal koton kumaşlara kıyasla gelişmiş nem kontrolü ve kuruma süresi sunacak şekilde geliştirilmiştir. Bu kumaşlar gelişmiş nem kontrolü performansı sağlarken koton konforunu sunmaya devam eder.

FlashDry XD™ nem kontrolü ve kuruma süresi avantajı sağlar ama aynı zamanda en zorlu koşullarda ekstrem dayanıklılık (XD) ve performans için aşınmaya ve sökülmeye karşı daha fazla dayanıklılık sunar.

FlashDry XD™ kumaşlar hızlı kuruma ve kolay bakım avantajı sağlar ama aynı zamanda zorlu koşullarda ekstrem dayanıklılık (XD) ve performans için aşınmaya ve yırtılmaya karşı daha fazla dayanıklılık sunar.

The North Face Flashdry Teknolojisine Ait Ürünlerini Tekirdağ Outdoor Mağazamızda Bulabilirsiniz.

sporactive outdoor blog
ALIŞVERİŞE BAŞLA
Kampanyalı Yeni Sezon Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız