Omni-Heat Kadın Bot Columbia Sporactive

Omni-Heat Kadın Bot Columbia Sporactive BL2756-010 Women’s Heavenly™ Shorty Organza II Omni-Heat™ Boot Kadın Bot 1745831010

MODERN SNOW BOOT
Sahte kürk süslemesinin ve lüks, kapitone kabuğun sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu kar botu, karla kaplı yollar, kar yağışı ve şiddetli yağmur ve şiddetli kış koşulları için hazırdır.

AYAKLARINIZ HER ZAMAN SICAK VE KURU
Termal yansıtıcı astar ve su geçirmez, nefes alabilen bir membranı birleştirmek, ısının içeride kalması ve nemin dışarıda kalması anlamına gelir.

İYİ KAVRAMA
Gelişmiş çekiş kauçuğumuza sahip bu küçük patikler, kar sürüklenmesinde veya buzlu kaldırımlarda kavrama sağlar.

Teknolojileri:

Omni Heat Reflective: Bu termal yansıtıcı teknoloji, vücut ısınızı geri yansıtarak ve koruyarak regüle etmeye yardımcı olurken aynı zamanda aşırı teri ve de ısıyı yayarak sizin konforlu kalmanızı sağlar. Kumaşa birleşik haldeki gümüş noktalar sayesinde Omni Heat Reflective, size daha fazla ısı sağlar çünkü sizin kendi vucüt ısınızı geri yansıtır ve de korur bu sayede normal ürünlere göre %20 sıcaklık sağlar. Omni Heat Reflective bizim tüm ürün gruplarımızda kullandığımız ve de kışın ihtiyaç duyacağınız bir teknolojidir. (Tekstil,Ayakkabı,Aksesuar) İlk yardım battaniyelerinde kullanılan yansıtıcı teknolojiden esinlenilmiştir. Nefes alabilir kumaş ile birleştirilmiş olan alüminyum noktalar vücut ısınızı yansıtır ve korur. Alüminyum noktalar ortalama %20 ısı korunması sağlar. Bu teknoloji tekstil, ayakkabı ve aksesuarlarda kullanılmaktadır.
sporactive.com.tr
sporactive outdoor blog
ALIŞVERİŞE BAŞLA
Kampanyalı Yeni Sezon Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız